Programma

Kortjakje trekt ze strak

 

Kortjakje trekt ze strak

 

Programma

11 maart 2018

Kortjakje trekt ze strak


8:30u  – Inschrijving met koffie


09:00u – Dr. Eric Hazebroek (Chirurg, Rijnstate, Arnhem)
Bariatrische chirurgie


09:30u – Drs. Jo-Anneke Pelinck (Klinisch psycholoog, MCL, Leeuwarden)
Psychologisch aspect van bariatrische patient


10:00u – Dr. Marjolein de Kraker (Plastisch chirurg, Franciscus Gasthuis, Rotterdam)
Post bariatrische chirurgie


10:30u – Koffiepauze


11:00u – Dr. Maarten Hoogbergen (Plastisch chirurg, Catharina Ziekenhuis, Eindhoven)
Post bariatrische chirurgie


11:30u – Workshops
Casuïstiek 


12:30u – Afsluiting met lunch

Programma van vorige edities:

1 oktober 2017

Kortjakje gaat commando


8:30u  – Inschrijving met koffie


09:00u – Prof. Ronald Bleys (Hoogleraar klinische anatomie, UMC, Utrecht)
Anatomie halsregio


09:30u – Prof. Bert Schulten (Hoogleraar kaakchirurgie, VUMC, Amsterdam)
Resectie & halsklierdissectie


10:00u – Dr. Hay Winters (Plastisch chirurg,VUMC, Amsterdam)
Reconstructie: vrije fibula


10:30u – Koffiepauze


11:00u – Dr. Teun Luijsterburg (Plastisch chirurg, Erasmus MC, Rotterdam)
Reconstructie: ALT, SCIP, FRFF


11:30u – Workshops
Casuïstiek en anatomische preparaten 


12:30u – Afsluiting met lunch

5 maart 2017

Kortjakje heeft een schisis


8:30u  – Inschrijving met koffie


09:00u – Jacques van der Meulen (Plastisch Chirurg, Velthuis Kliniek, Rotterdam)
(Secundaire) neuscorrecties schisis


09:30u – Arie van Haeringen (Klinisch Geneticus, LUMC, Leiden)
Embryologie, genetica en craniofaciale syndromen


10:00u – Mike Rüttermann (Plastisch Chirurg, UMCG, Groningen)
Lipsluitingstechnieken bij schisis


10:30u – Koffiepauze


11:00u – Workshops
Aftekenen casuïstiek en syndromen quiz


12:00u – Afsluiting met lunch

20 november 2016

Kortjakje krijgt een borstreconstructie


8:30u  – Inschrijving met koffie


09:00u – Marie Jeanne Vrancken – Peeters (Oncologisch Chirurg, NKI-AvL, Amsterdam)
Verwijzen, samenwerking, tepelsparend, zaadjes en radiotherapie


09:45u – Marleen Meesters – Caberg (Plastisch Chirurg, Zuyderland MC, Sittard/Geleen)
Directe reconstructie bij lumpectomie


10:15u – Nicole Posch (Plastisch Chirurg, Erasmus MC, Rotterdam)
Secundaire reconstructies bij bestralings defecten


11:00u – Koffiepauze


11:20u – Workshops
Aftekenen casuïstiek op Lotus-patiënten


12:00u – Afsluiting met lunch